Інформаційний портал Мринської ОТГПокликаний об'єднувати

27 сер. 2018 Носівчани об'єднались під емблемою ІМК – Інформаційний сайт міста Носівка

Джерело: nosivka.info

У неділю, 26-го серпня, відбулася зустріч 1/4 фіналу Кубку Першої ліги Ніжинського району з футболу. На даному етапі зустрілися два представники Носівського району, а нині Носівської та Мринської ОТГ, Еталон з села Мрин та ІМК з міста Носівка.

Так склалося, що носівські Кристал та ІМК є принциповими суперниками на полі, що й доводить результат першого туру Першості Чернігівської області, 3:2 на користь ІМК. Але бути суперниками на полі не значить бути суперниками в житті. Тому на пропозицію гравців ІМК об’єднатися для участі в двох останніх цьогорічних турнірах Ніжинського району гравці Кристалу погодились. Оскільки фінансування приорітетне на Першість області, було вирішено зіграти на два кубки виключно носівчанами.

>Перша гра припала на наступний день після поразок “на область” (з однаковим рахунком 3:1 носівчани поступилися суперникам) проти Еталону з сусіднього Мрину. На гру поїхало 13 гравців з Носівки: 6 з Кристалу та 7 з ІМК. Всі розуміли, що гра надпринципова та складна, але ще до гри обговорювали власну зустріч в заключному турі нашої зони та можливий півфінал з Крутами.

Гра розпочалась жваво, носівчани мали декілька нагод відкрити рахунок, але забити пощастило господарям. Контратака господарів завершилась помилкою нашого захисника і невдала подача від гравця Еталона якимсь дивом залетіла “за комірець” нашому голкіперу. Але перший тайм завершився під диктовку носівчан з контрвипадами хлопців з Мрина. Та на перерву все ж з перевагою пішли господарі.

Другий тайм розпочався з заміни в ІМК, замість Андрія Вакулика на поле вийшов Буглак Олексій, який пожвавив гру на правому фланзі носівчан. Гра перейшла як кажуть “в одні ворота”, оскільки ІМК необхідно було забивати. Гравці ж Еталону тягнули час як могли, але це їм не допомогло. Чергова атака хлопців з Носівки завершилася голом Сергія Прокопця, який після декількох рикошетів відправив мяч в сітку воріт Еталону.

Після того, як ІМК зрівняли рахунок, навали на ворота мринчан лише посилилися, адже зрозуміли, що можемо і повинні забивати ще. Чергова подача з правого флангу завершилася голом для ІМК. Дмитро Куриленко, який щойно вийшов на поле змінивши Багіна Олександра, першим дотиком у грі виводить носівчан вперед. 1:2 і ми однією ногою в півфіналі кубку.

Після пропущеного голу гравці Еталону раптово перестали тягнути час, але це їм не допомогло. Третій мяч за носівчан забив Колісніченко Артем. Рахунок 1:3 на користь ІМК за десять хвилин до завершення гри і на трибунах вболівальники вже святкують вихід до наступного раунду змагань.

Гра була повністю під контролем носівчан і навіть забитий мяч гравців Еталону на третій доданій хвилині настрою не зіпсував.

Отже, з рахунком 2:3 обєднаний з Кристалом носівський ІМК перемагає Еталон з Мрину і виходить до 1/2 фіналу Кубку першої ліги Ніжинського району, де на них вже чекає команда “Україна” з Крут, які в суботу перемогли іншого представника Носівської ОТГ, Партизан з Вольодькової Дівиці. Гра відбудеться в неділю, 2 вересня на полі команди з Крут.

Доречі, в суботу, 1-го вересня, на нас чекає носівське дербі, де в рамках Першості Чернігівської області зустрінуться Кристал та ІМК. Носівчани забезпечили собі місця в фінальній частині змагань, але не зважаючи на спільну перемогу в районних змаганнях, на першість області буде дуже напружена і принципова гра, на наступний день після якої, суботні суперники на полі стануть на одному боці задля того, щоб привезти кубок з Ніжина до Носівки.

Фото :

Носівчани об'єднались під емблемою ІМК – Інформаційний сайт міста Носівка
Фільтр новин за датою:
Швидка навігація: Новини з Мрина та ОТГ (10) Новини сусідів (10)
11 жов Учасники 5-го тижня фотоконкурсу чекають на ваші голоси!
5 жов Чи вчасно в оселі Ніжина подадуть тепло – Новини Ніжина/ новости Нежина
5 жов У Ніжині складено перші протоколи за агітаційні прушення – Новини Ніжина/ новости Нежина
5 жов Ніжинські водії за місяць сплатили кругленьку суму штрафів – Новини Ніжина/ новости Нежина
5 жов В Україні скоротять і переформатують поліцейські відділення – Новини Ніжина/ новости Нежина
5 жов Чи складали у Ніжині протоколи за порушення передвиборчої агітації?
5 жов 5 жовтня 2020 – яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети – Новини Ніжина/ новости Нежина
5 жов У Лосинівці відвідали 17 одиноких людей похилого віку, яким за 90 років
5 жов У страшній ДТП з вантажівкою загинув ніжинець – Новини Ніжина/ новости Нежина
5 жов Скільки одужало та захворіло ніжинців на коронавірус за минулу добу – Новини Ніжина/ новости Нежина
Новини з регіону (10)
14 жов Три свята в один день: чернігівці розповіли, кого треба вітати 14 жовтня (Відео)
14 жов Міни та гранати: учні однієї з чернігівських шкіл отримали незвичний подарунок до свята (Відео)
13 жов І хворіли, і тікали: в день сесії в Десні зникло все керівництво громади (Відео)
12 жов Дівочий волейбол: у Чернігові провели чемпіонат серед наймолодших спортсменок (Відео)
12 жов Росія незаконно забрала частину територій Чернігівщини: історик «розкрив» ще один злочин сусідів (Відео)
11 жов Зустрічаємо сезон холодів: чернігівські лікарі розповіли, як захиститися від застуд (Відео)
11 жов Початок опалювального сезону: чи будуть перебої з теплом цього року (Відео)
10 жов У Чернігові помирати тепер дорожче (Відео)
10 жов Народу більше ніж треба: в Березовому гаю з’явилися нові об’єкти для активного дозвілля (Відео)
9 жов У Чернігові обіцяють невдовзі відправити в минуле епоху довідок (Відео)